hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 
2004 Yılından günümüze kadar bir çok müşterimize halı yıkama, koltuk temizliği, perde temizliği ve ev temizliği hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen  sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Zekeriyaköy halı yıkama olarak 550 metrekare kapalı, 450 metrekare açık alanlı fabrikamız son sistem full otomatik makinalarla kusursuz hizmet odaklıdır.
Biz firma olarak tesisimizi sürekli güncen tutup çıkan yeni teknolojiye uyum sağlayarak kendimizi yeniliyoruz.
Halılarınızı %100 antibakteriyel bitkiseli anti statik, anti alerjik ve naturel bir ürün olan şampuan ve diğer ürünlerini kullanarak garantili bir hizmet veriyoruz. Çünkü biz “halının yüzünü değil, özünü yıkıyoruz”…
Biz bu alanda farkımızı, zengin makina parkurumuz, deneyimli kadromuz profesyonel hizmet anlayışımız ve günden güne kurumsallaşan yapımızla ortaya koyuyoruz.
Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın, hemde duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkin yoludur.
Düzenli halı yıkama halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanıza da yardımcı olur.
Bizlerde siz değerli müşterilerimize yardım için burdayız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.